Ochrana příjmů a majetku

Co když přijdu o příjem?

Se svými klienty dlouhodobě pracuji na vytváření rezerv tak, aby byli připraveni na neočekávané nepříjemné situace, které mohou každého z nás v životě potkat. Vhodným způsobem, jak být na podobné situace připraven v případě, že rezervy ještě připravené nemáme, je vhodně nastavené pojištění.

Svým klientům pomáhám zorientovat se v nabídkách jednotlivých pojišťoven, a „vyladit“ jejich ochranu takovým způsobem, aby v případě výpadku příjmů v důsledku pojistné události mohli čerpat plnění.

Existuje celá řada rizik, proti nimž se lze v dnešní době pojistit, ne každý však potřebuje do svého pojištění zahrnout všechna. Vhodné nastavení pojistné smlouvy vždy závisí na individuálních potřebách každého klienta.

 

V JAKÝCH SITUACÍCH MI POJIŠTĚNÍ MŮŽE POMOCI?

INVALIDITA

ÚRAZ A TRVALÉ NÁSLEDKY

HOSPITALIZACE

ÚMRTÍ

ZÁVAŽNÁ ONEMOCNĚNÍ

PRACOVNÍ NESCHOPNOST

PARTNEŘI

A co majetek?

 Náš domov, případně automobil, patří velmi často k tomu nejdražšímu, a zároveň nejdůležitějšímu, co vlastníme. Co však, pokud nastane nepředvídatelná situace, a dojde k poškození, zničení nebo znehodnocení našeho majetku?

I v tomto případě je často nejvhodnější variantou vhodné pojištění. Chránit se tímto způsobem lze před celou řadou rizik.

Svým klientům dlouhodobě pomáhám sjednávat výhodné a kvalitně nastavené pojistné smlouvy, v rámci svých služeb jim následně poskytuji podporu v oblasti řešení případných škodních událostí.

CO JE MOŽNÉ OCHRÁNIT POJIŠTĚNÍM?

automobily

Svým klientům poskytuji komplexní služby v oblasti pojištění automobilů. Pokud potřebujete zajistit pouze povinné ručení či zajistit pojištění vozidla v co nejvyšší konfiguraci, jsem tu pro vás. Připravím srovnání podmínek jednotlivých pojišťoven, včetně kompletní administrativy a přípravy smluv. 

nemovitosti a Domácnost

Kupujete nemovitost a potřebujete poradit s jejím pojištěním? Potřebujete ji pojistit pro účely úvěru? Dlouho jste nerevidovali aktuální pojištění a nejste si jisti, jaká pojistná rizika vám kryje? V rámci spolupráce pro klienty zpracovávám zdarma analýzy aktuálních pojistných smluv, jejich nastavení a limitů.

odpovědnost za škodu

Pojištění odpovědnosti za škodu pro své klienty sjednávám zejména pro škody vzniklé v občanském životě. Můžete se na mě však obrátit také ohledně pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, z provozu motorového vozidla, či v otázkách pojištění odpovědnosti podnikatelů.

PODNIKATELSKÁ RIZIKA

Pojištění podnikatelských rizik je určeno jak fyzickým tak právnickým osobám a je určeno pro jejich ochranu během podnikání. Podnikáte či vlastníte firmu? Máte provozovnu, drahé výrobní zařízení, obáváte se případné odpovědnosti za škody? Sjednejte si zdarma schůzku.

Zajímá vás více?

Pojďme se potkat

724 725 179

veronika@honzejkova.cz

Rychlé odkazy

Úvod

O Mně

Služby

Kontakt

Můj tým

Zásady ochrany osobních údajů

Loading...